דק סינטטי ומדרגות עץ

דק סינטטי

בחצרות של בתים פרטיים במקרים רבים מבצעים הקמה של דק סינטטי.
הקמה של דק סינטטי בבתים פרטיים מיועדת לשדרג את כל מראה הגינה, ובכך לאפשר לאורחים או בני משפחה שמתארחים במקום לשבת בנוחות על הדק.
התהליך של הקמת דק סינטטי כיום הפך להיות פשוט מאוד, ואור העובדה שכמות גדולה מאוד של בעלי מקצוע מציעים את האפשרות להקמה של דק סינטטי במחירים נוחים שיכולים להגיע בסך הכל לכמה מאות שקלים.
פעם כל התהליך של הקמת דק סינטטי היה נחשב לעבודה מסובכת מאוד, ורק מי שהכיר בעלי מקצוע עם ניסיון רב היה יכול לדבר איתם ולבצע בעזרתם את ההקמה.
בניגוד לבעבר, היום הקמת דק סינטטי כבר אינה מסובכת כלל, פשוטה כמו התקנת דלתות כניסה, וקיימים מספר רב של בלי מקצוע שתחום ההתמחות שלהם הוא בניית דקים ופרגולות, ולכן אם תרצו לבצע הקמה של דק או פרגולה בבית הפרטי שלכם, תוכלו ליצור איתם קשר והדק יוקם במהירות.

מדרגות עץ

חלק מתהליך השיפור של הגינה יכול להיות גם התקנה של מדרגות עץ.
במקומות רבים שבהם קיימים שיפועים תלולים, ניתן לבצע הקמה של מדרגות עץ וגם לאפשר את תהליך העלייה או הירידה בשיפוע בצורה פשוטה ונוחה.
אחד הדברים הטובים ביותר שניתן לעשות על מנת להגיע למקומות גבוהים הוא בנייה של מדרגות עץ, מפני שבניית המדרגות יכולה לאפשר טיפוס לקומות גבוהות יותר, בעזרת אותן מדרגות.
מדרגות עץ מוקמות גם למשל במצבים בהם צריך לעבור בין שני חלקים של הרחוב, שלא נמצאים באותו גבוה, ולכן ההקמה של מדרגות עץ מיועדת לאפשר את הטיפוס בין שני מקומות אלה.
בבתי פרטיים בני שתי קומות ויותר, במקרים רבים מבצעים הקמה של מדרגות עץ, מתוך הבנה שהמעבר מקומה אחת לשנייה יכול להתבצע בקלות בעזרת אותן מדרגות עץ, שנותנות את הפתרון הטוב ביותר למצב זה ונבנות גם בצורה בטיחותית וללא כל סיכונים מיותרים.